Współczesne futra naturalne nie są przywilejem tylko najbogatszych – szeroki wachlarz cenowy stwarza możliwości na każdą kieszeń. Kurtki z norek, lisów czy królików to na pewno nie mały wydatek, lecz jeśli spojrzymy na aspekt pod kątem jakości i oczekiwań klientów to cena i jakość idą w parze, ale tylko kupowane ze sprawdzonych źródeł!

Kupujący wyroby futrzarskie nie zawsze mogą się zorientować co dokładnie kupują, czy np. skóry nie są złej jakości, czy sprzedawca nie chce ich po prostu oszukać i sprzedać przysłowiowego ,,kota w worku”. I tu potrzebna jest rozwaga.

Decydując się na zakup futra warto dodać, że ochrona przed zimnem jest uzależniona od gęstości i długości włosa. Jednakże skutecznie chroni przed utratą ciepła, co więcej jest to w pełni naturalny materiał, który ,,oddycha”.

Wracając do tego, gdzie kupować futra, to oczywiście internet oferuje tutaj wiele możliwości zakupowych oraz sklepy stacjonarne, ale tylko niektóre z nich oferują uszycie na zamówienie. Nasza firma prawie od 30 lat specjalizuje się w szyciu na miarę i dajemy jednocześnie gwarancję na nasze usługi.

Kupując futro naturalne nie trzeba się obawiać, że będzie to inwestycja na jeden sezon. Wiele modeli futer, kurtek czy kamizelek futrzanych to ponadczasowa klasyka i nie ma potrzeby co roku modyfikować ich fasonów.

W naszym e-sklepie regularnie na początku każdego sezonu pojawiają się nowe modele kurtek, kamizelek i innych dodatków futrzarskich w atrakcyjnych cenach.

A dla Pań mniej zdecydowanych służymy fachowym doradztwem i podpowiemy jak dobrze wyglądać w wymarzonym futerku J Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie, bo wiemy jak stworzyć dobrą stylizację!