Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon futrzany, a wraz z nim kolejne pomysły na tworzenie nowych, oryginalnych dodatków futrzanych, kamizelek, kurtek i innych wyrobów futerkowych.

Koniec lata jest najlepszym momentem, aby zrobić porządek w swojej szafie i przygotować swoje futra na kolejny sezon użytkowania. Zaczynamy od futrzanych kamizelek, choć za oknem jeszcze słoneczna pogoda, ale one wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Klientek, szczególnie na początku jesieni.

W chłodniejsze dni dużym powodzeniem cieszą się kamizelki futrzane z kapturem zarówno te z obszyciem z lisa, czy jenota. Natomiast świetnie też noszą się kamizelki z norek, które występują w szerokiej gamie kolorystycznej i Panie coraz chętniej po nie sięgają. Są idealne do codziennych stylizacji.

Ciekawym pomysłem jest zastosowanie odpinanych rękawów do kamizelek na suwak co nie raz sprawdza się w chłodniejsze dni. Jeśli chodzi o długość kamizelek, to panuje tutaj olbrzymia dowolność w zależności od upodobań. Jednakże Panie robią ukłon w stronę praktyczności i wygody co przekłada się na decyzje zakupowe.

Jako firma z długoletnim doświadczeniem umiemy wsłuchać się w oczekiwania naszych klientek i często w ten sposób powstają inspiracje do nowych projektów. W wyniku tego powstają krótkie kolekcje dla Pań w każdym wieku, co niewątpliwie wpływa na jakość naszych produktów futrzanych.

Sezon jesień-zima 2021/2022 bynajmniej nie wniesie ze sobą rewolucji w kwestii noszenia futer, co najwyżej wprowadzi tylko niewielkie zmiany za sprawą dopasowania (przeróbki) ich do aktualnej mody.

Warto pamiętać, że proste fasony, dopasowanie sylwetki, dokładne rzemiosło oraz wysokiej jakości skórki futerkowe to elementy, które wzajemnie na siebie oddziałują i są kluczem do stworzenia wymarzonego projektu!